Odeabank Kredi Hesaplama

Bankacılığın temel bazı sorunları internet üzerinden yapılmaya başlanan işlemlerle çözülmeye başlandı. Kartıyla, aldığı kredilerle , para transferleriyle , elde bulunan kredi ya da banka kartlarıyla ilgili temel sorulara cevaplar artık internet üzerinden veriliyor.

Ancak bizim insanımız hala internet üzerinden iş yapmaya kendi alıştıramamış durumda. Orta yaşlı ya da yaşlı büyüklerimizin en ufak bir sorunda soluğu banka merkezlerinde alması ya da ufak tefek sorunlar için müşteri hizmetlerini saatlerce meşgul tutmaları sırf bu alışkanlığın kazanılamamasından kaynaklanmaktadır.

Yanlış kişilere para göndermeler ya da hiç göndereme durumları, kart hesabının kapanmasına ya da kilitlenmesine sebep olacak yanlışlıklar derken bu hataların ardı arkası kesilmiyor.

Şubesiz bankacılık adı verilen ve internet&telefon bankacılığına dayanan bu türün bize çok yabancı olmasından kaynaklanan soruları cevaplamak adına bu yazı dizilerini hazırlıyoruz.

Bu yazımızda sizlere 2012 yılında kurulan ve hali hazırda 45 şubesi bulunan Odeabank’ın müşterilerine verdiği yeni bir hizmetten bahsedeceğiz.

Odeabank’ta Kredi Nasıl Sorgulanır?

 Odeabank’ın ülkemizdeki faaliyetleri yeni yeni ortaya çıkıyor. Yaklaşık 3 yıldır ülkemizde faaliyet gösteren Odeabank yine de hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip.

Bu yüzden internet sayfasında Şubesiz Bankacılığın örneği olması adına Hesap Araçları adıyla yeni bir bölüm açmış durumda.

Bu bölümde ihtiyaç kredisinden taşıt kredisine, konut kredisinden iban no sorgulamaya kadar birçok hizmet verilmektedir.

Odeabank’tan aldığınız bir krediyi işte bu noktadan sorgulayabilirsiniz.  http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx adresinden bu sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

 

İhtiyaç, konut ya da taşıt kredinizin durumunu vadenizi ve kredi ya da taksit tutarınızı girerek öğrenebilirsiniz.

Eğer bu noktalarda vereceğiniz bilgileri tam olarak bilmiyorsanız ya da işlemlerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, bir Odeabank şubesine başvurarak ya da 4448844 numaralı telefonu arayarak bilgi almanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde akbank kredi ve akbank kredi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ