Odeabank Telefon Kredisi

Son zamanlarda sıklıkla gündemde tutulan konulardan biri de Odeabank telefon kredisidir. Bildiğiniz üzere artık kredi kartına taksit yaparak cep telefonu almak yasak hale geldi. Hızla gelişen teknoloji çağını ve içinde yer aldığımız tüketim çağını göz önünde bulundurursak kredi kartlarına getirilen kısıtlamanın tüketiciler için tam bir sorun haline geldiğini söyleyebiliriz.

İnternette sıklıkla dolaşan haberler arasında Odeabank ’ın telefon kredisi için müşterilerine yardımcı olduğu da yer alıyor. Odeabank ile Vatan Bilgisayar’ın ortaklaşa yürüttüğü bu proje sayesinde teknolojik ürünlerde ürünü satın alabilmek için kredi çekme imkânı doğdu. Şimdi gelin birlikte Odeabank telefon kredisinin içeriği hakkında bilgi sahibi olalım.

Odeabank ve Vatan Bilgisayar’ın Kredi Kampanyası

  • Görüldüğü üzere teknolojinin dur durak bilmediği ortada. Her hafta yeni bir telefonla, farklı özelliklere sahip yüksek sürüm bilgisayarlarla tanışıyoruz. Elimizdeki telefon daha bir senesini, doldurmadan bir üst modelini almak için kenara para ayırıyoruz.
  • Eskiden cep telefonu satın almak için kredi kartlarına sarılırdık. Taksitli alışveriş imkânını kullanarak cep telefonu satın alabiliyorduk. Ancak kredi kartlarına gelen yasak, cep telefonlarının nakit parayla alınmasını zorunlu hale getirdi.
  • Cep telefonlarında kredi kartlarının kullanımının sınırlandırılması ile cep telefonu satışlarında ciddi anlamda gerileme gözleniyor.
  • Bu gerilemeden tek etkilenen cep telefonu satıcıları olmadı. Bankalarda bu işten ciddi anlamda avantaj sağlıyordu.
  • Bu durumdan dezavantaj elde edilmesi, belirli bankalarda firmaların ortaklaşa hareket etmesi sonucunda aşılmış durumda.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Alınır?

  • Taksit imkânlarından yararlanabileceğiniz bankalar arasında Odeabank yer alıyor. Teknoloji firması içinde Vatan Bilgisayarın adını verebiliriz. Odeabank Vatan Bilgisayar kredi kampanyasından yararlanmak için başvurmak artık çok kolay!
  • Odeabank Vatan Bilgisayar kredisi için ilk aşamada almak istediğiniz ürüne karar vererek; Vatan boşluk T.C. Kimlik Numarası Boşluk Alışveriş Tutarı’nı yazarak 8444’e SMS göndermelisiniz.
  • Bu işlemden sonra Odeabank sizlere dönüş yapacaktır. Sizi arayan banka görevlisi ile telefonda gerekli bilgileri ev taksit tutarını belirleyebilirsiniz.
  • Bu aşamadan sonra size düşen tek görev nüfus cüzdanınızı alarak Vatan bilgisayara şubesine gidip satın almak istediğiniz teknolojik cihaza sahip olmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan İcra Dosyası Zamanaşımı Süresi başlıklı makalemizde Haciz Zamanaşımı Süresi Ne Kadardır?, İcra Dosyası Zamanaşımı Süresi Ne Kadardır? ve İcra İle Haciz Arasındaki Fark Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ