Para Biriktirmek İçin Banka Hesabı Önerileri

Ay sonuna kadar çalışıyoruz, kenara bir miktar para ayırıyoruz ve bu parayı nasıl birikime dökeceğimizi ne yazık ki bilmiyoruz. Kimi vatandaş birikimini altına dökerken, kimi dolar alarak değerlendiriyor. Bazı insanlarda biriktirdikleri parayı bankalarda değerlendirerek, elindeki paranın hem katlanmasına hem de elden uçup gitmemesine yardımcı oluyor. Elbette ki bankalarda parayı değerlendirmek az da olsa risk içeriyor.

Altın ya da dolar aldığınız zaman, paranızı bu değerler yükseldiği zaman bozarak değerlendirebilirsiniz. Altın ve dolarda az avantaj sağlayacağınız gibi, çok kar da elde edebilirsiniz. Bankaya paranızı yatırdığınız zaman, banka seçiminiz de paranızın ne kadar büyüdüğüne etki edecektir. Paranızı değerlendirmeye ve biriktirmeye karar verdiniz peki bunu nasıl gerçekleştirebilirsiniz, gelin birlikte inceleyelim.

Biriktiren Hesapla Artık Para Biriktirmek Çok Kolay!

  • Siz de para biriktiremeyenler arasındaysanız, çağın gereklerine uygun olarak hazırlanan çözümlerden yararlanmaya hazır olun.
  • Biriktiren hesapla artık para biriktirmek çok kolay olacak. Eğer siz de para biriktiremiyorsanız mutlaka ay sonunu çıkaramayacak bir bahaneniz hazırdır.
  • QNB Finansbank’tan tüm bahanelerinizi geçersiz kılan bir birikim ürünü sizler için hazırlandı. Biriktiren hesap adı verilen bu hesap ürünü sayesinde kenara koyduğunuz parayı biriktirmenin keyfini çıkaracaksınız.
  • Biriktiren hesap nedir, şimdi sizlere bunu açıklamalıyım. Biriktiren hesap sizlerin düzenli olarak birikim yapmanızı sağlayan bir yatırım ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Biriktiren hesaba her ay düzenli olarak belirli bir miktar para yatırabilirsiniz. Nitekim bu para sizin seçtiğiniz bir yatırım aracında değer kazanacaktır.

Biriktiren Hesap Fon ve Biriktiren Hesap Mevduat

  • Biriktiren hesabınızı birikimlerin değerlendirildiği yatırım aracına göre iki bölüme ayırdılar. Bunlardan en avantajlı olanı seçebilirsiniz.
  • Biriktiren hesap fon ve biriktiren hesap mevduat araçlarını kullanarak ay sonunda kazandığınız parayı bankalarda en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Bugün size en yakın bankaya giderek, paranızı biriktirmek istediğinizi söyleyerek bu hesap çeşitlerinden birini tercih edebilir ve gerekli belgelerde, gerekli koşullarla bu hesaplardan faydalanabilirsiniz.
  • Bu hesapları dilerseniz maaşlı hesap şeklinde kullanabilir, dilerseniz çekimli vadeli hesap, standart vadeli mevduat ve çekici hesap gibi hesap çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tmsf zaman aşımı sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ