Paraf Kart Borç ve Limit Sorgulama

Halk Bankası kredi kartı olan Paraf kredi kartını kullanıyorsanız borç ve limit bilgilerini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Banka ekstresi bazı durumlarda sizlere ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda kendiniz Paraf borç sorgulama işlemini gerçekleştirerek güncel ekstre borcunuzu öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Paraf limit sorgulama işlemi ile ne kadar limitinizin olduğunu kendiniz öğrenebilirsiniz.

Paraf borç sorgulama

Paraf borç sorgulama işlemi için öncelikle interneti kullanabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken Halk Bankası internet şubesine giriş yapmaktır. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı menüsünden kartınızı seçerek son ay ekstresini öğrenebilirsiniz. Burada ekstre toplam borcu ve asgari ödeme tutarı sizlere sunulmaktadır. Dönem için harcamalarınızın detayını da inceleyebilirsiniz. Ayrıca geçmiş dönemlerde yapmış olduğunu harcamaları da inceleyebilirsiniz.

Halk Bankası telefon bankacılığını da kullanarak Paraf borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığından kredi kartı bölümünü tuşlayarak borcunuzu dinleme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlanarak borçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Halk Bankası telefon bankacılığı numarası 444 0 400.

Bu iki yöntemin yanı sıra Halk Bankası şubelerini ve ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Şubelerde Paraf borç sorgulama işlemi için personel ile görüşmeniz yeterlidir. ATM’lerde kredi kartınız ile giriş yaparak güncel ekstre borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Paraf limit sorgulama

Paraf kredi kartınızın limitinin ne kadar kaldığını öğrenmek için internet bankacılığını kullanmanız yeterlidir. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartınızı seçerek ne kadar limitinin olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Aynı işlemi telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Paraf limit sorgulama işlemi için telefon bankacılığından gerekli menüleri tuşlayarak limit bilgilerinizi dinleyebilirsiniz.

Halk Bankası ATM’lerinden de limit sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Kredi kartınız ile giriş yaptıktan sonra limit bilgilerini tuşlayarak güncel limitinizin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maximiles Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde Maximiles borç sorgulama, Maximiles iş bankası bilet alınan kart ve Maximiles limit sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Polat Tokgöz dedi ki:

    Borç öğrenme

  2. hasan dedi ki:

    Mail adresime kart borcu ve ekstre gelmesini istiyorum

BİR YORUM YAZ