Pegasus Plus Borç ve Limit Sorgulama

Pegasus Plus ING Bank’ın müşterilerine sunduğu bir kredi karttır. Pegasus şirketi ile yapacağınız uçuşlarda daha avantajlı fiyatlardan yararlanmanız için çıkarılmıştır. Pegasus Plus ile yaptığınız harcamaların ne kadar olduğunu borç sorgulama işlemini gerçekleştirerek öğrenebilirsiniz. Pegasus Plus borç sorgulama işlemi ile son ay ekstrenizi öğrenebilirsiniz. Pegasus Plus limit sorgulama işlemi ileyse güncel limit işlemlerinizi hemen öğrenmeniz mümkün.

Pegasus Plus borç sorgulama

Pegasus Plus borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Bu işlem için ING Bank internet şubesine girmeniz gerekmektedir. ING Bank internet şubesinden yapmanız gereken kredi kartı bölümünden Pegasus Plus kartınızı seçmek ve güncel borç bilgilerini incelemektir. İnternet bankacılığı üzerinden ayrıca geçmiş borç bilgilerinizi de inceleyebilirsiniz.

Pegasus Plus kredi kartınızın borç bilgilerini ayarıca ING Bank telefon bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığından müşteri hizmetlerine bağlanmadan güncel borç bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün. ING Bank telefon bankacılığı numarası 0850 222 0 600’dür.

Bu işlemlerin yanı sıra ING Bank şubelerinden ve ATM’lerinden borç sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Şubelerde yetkili personel ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerde ise kartınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Kartınız ile giriş yaptıktan sonra borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Pegasus Plus limit sorgulama

Pegasus Plus kredi kartınızın limitinin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız ING Bank internet şubesini kullanabilirsiniz. Burada Pegasus Plus kredi kartınızı seçerek limitinin ne kadar olduğunu hemen öğrenme imkanınız bulunmaktadır.

Pegasus Plus limit sorgulama işlemini ayrıca telefon bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisine bağlanmadan limit bilgilerinizi dinleme imkanı bulunmaktadır.

ING Bank şubelerinden ve ATM’lerinden limit sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz de mümkündür. ATM’lerde kredi kartınız ile giriş yapmanız ve gerekli menüye tıklamanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan TEB World Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde TEB World borç sorgulama ve TEB World Borç ve Limit Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ