Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Şeker Bank Türkiye’nin koklü bankalarından biri olarak müşterilerine değişik özelliklerde bir çok kredi kartı kullanım olanağı vermektedir.Bu kartlardan en bilineni Şeker Bank bonus karttır.Bonus kart alışveriş yaptıkça bonus kazanabileceğiniz bu bonusları üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapmak üzere kullanabileceğiniz bir kredi kartı olduğundan bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Şeker bankın kredi kartı sadece Şeker bank klasik bonus kart değildir. Memur-sen konfederasyonuna üye olan tüm memurların daha farklı avantajlardan faydalanabilecekleri Memur-sen Bonus kart , kredi kartının özelliklerine ek olarak Memur-sen ailem paketi avantajlarını sunmaktadır.

Şeker bank kart ise şeker bank’ın kredi kartı aidatı almadığı kart türüdür.Fatura ödemeleri , alışverişlerde taksit özelliği gibi işlemlerin yapılabildiği aidatsız kredi kartı ekstra indirim , puan kazanma gibi özellikler sunmadığından kredi kartını sadece taksitlendirmek üzere kullanan banka müşterilerine uygun bir kart türüdür.

Ayrıca Şeker bank taraftarlara özel kartlarını da müşterilerinin hizmetine sunmuştur.Bu kartlar taraftarlara kendi kulüplerine özel avantajlar tanıdığı için genellikle spor seven kişiler tarafından tercih edilmektedir.

 

Şeker bank’ın bu avantajlı ve birbirinden farklı kredi kartlarına başvuru kanalları ise kart türüne göre farklılık göstermektedir.

Memur-sen bonus , taraftar bonus ve şeker kart için yapılan başvurular sadece şeker bank şubelerinden alınmaktadır.Bazı evrakların teslimi gerektiği için bu yönde başvuru kabul eden şeker bank klasik bonus kartı ile ilgili başvuruları ise alternatif kanallardan alabilmektedir.

Şeker Bank Bonus kart başvurusu sadece şube kanalından yapılan bir özellikte değildir.Şeker bank müşterilerinin kullanabildiği şeker bank internet şubesi üzerinden başvurular  adımından şeker bank bonus kart başvurusu yapılabilmektedir.Ayrıca şeker bank’ın telefon bankacılığı da şeker bank bonus kart başvurusunu yapılabileceği bir kanaldır. 4447878 numaralı şeker bank telefon bankacılığını aradığınızda Kart işlemleri başvurular menüsü altından kredi kartı başvurusu bankaya iletilebilmektedir.

Sms ile başvuru ise şeker bank bonus kart için kullanılan en pratik başvuru yöntemidir. Tüm  operatörler üzerinde tek bir mesaj gönderimi ile başvurunun bankaya iletilebilmesi mümkündür. BONUS TC Kimlik Numarası formatında örneklendirmemiz gerekirse “BONUS 123456789101” yazarak kısa mesajı 1953 numaralı kısa mesaj hattına ileterek başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı İptali İçin Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde kredi kartı iptali, kredi kartı kaç günde iptal olur ve kredi kartımı iptal etmek istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ