TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

Türkiye Ekonomi Bankası, Bonus özelliklerinin tamamına sahip olan kartlar arasında yer alan ve Türk Ekonomi Bankası tarafından verilen bir kredi kartıdır. Bu karta sahip olmak isterseniz başvurabileceğiniz üç farklı alternatif vardır:
– Türkiye Ekonomi Bankası şubelerinden, form doldurarak TEB Bonus Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yöntem en aşina olduğumuz, en eski yöntem olarak öne çıkmaktadır.

-Türkiye Ekonomi Bankası’nın 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezinden, telefon bankacılığı hizmetini kullanarak kart başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

– Ayrıca bankanın resmi internet sitesi olan www.teb.com.tr adresinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusunda bulunurken sizden TC Kimlik Numaranız, mail adresiniz ve telefon numaranız istenecektir. Bu bilgileri doğru olarak vermeniz oldukça önemlidir. Hatalı, eksik veya yanlış bilgi vermeniz halinde ya kredi talebiniz onaylanmayacaktır ya da sonuca ulaşamayacaksınızdır.

TEB Bonus Kart’ın Özellikleri Nelerdir?
-TEB Bonus, Bonus Kart ailesinin bir üyesi olarak bu grubun bütün özelliklerini (harcamaya göre bonus puan biriktirmek, anlaşmalı mağazalarda daha fazla taksit imkanı gibi) taşımaktadır.
-TEB’e özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

-Harcama sözü vererek 500 TL’ye varan bonuslar alabilir, Avans mil özelliğiyle ücretsiz seyahat edebilirsiniz.
-Nakit avans, otomatik ödeme, havale gibi işlemlerinizi katınızı kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

-Yakınlarınız için TEB Bonus ek kart çıkartabilirsiniz. Bu kartlara sahip kişiler de sizinle aynı ayrıcalıklara sahip olurlar.
-Teknolojiye oldukça hakim olan ve yeni teknolojileri kullanmaktan çekinmeyen TEB’in mail ekstrelerini kolaylıkla e-posta kutunuzda arşivleyebilirsiniz.

Kartınızla ilgili her türlü işlemi, kart başvurularınızı ve talimatlarınızı TEB şubeleri dışında 0 850 200 0 666 numaralı telefon aracılığıyla ya da TEB’in internet sitesi üzerinden vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartına Hapis Cezası Olur mu? başlıklı makalemizde anayasada kredi kartı ve kredi kartını ödemezsem ne olur? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ