TEB Mıknatıs Kredi Nedir Başvuru ve Şartları Nelerdir ?

Günümüz bankacılık sektöründe hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) her geçen gün yenilenmeye ve yeni hizmetler vermeye devam etmektedir. TEB her türlü ihtiyaca ve bütçeye özel uygun ödeme seçenekleriyle TEB Mıknatıs Kredi’yi sunmaktadır. Bu krediyle diğer bankalarda olan ödenemeyen krediler ya da zaman içinde birikmiş olan kredi kartı borçlarınız TEB Mıknatıs Kredi adı altında bir noktada toplanmaktadır. Düşük faiz oranları ve 36 ay vade ile sizlere ödeme kolaylığı sunmaktadır. Başvuru yapmak için TEB şubelerine müracaat edebilirsiniz. Bilgi almak için TEB müşteri hizmetleri 0850 200 0666 numaralı hattı arayabilirsiniz. TEB Mıknatıs Kredi bir borç transferi kredisidir ve geri ödeme taksitlerinizi iki ay erteleme imkanı sunmaktadır.

  TEB Mıknatıs Kredi şartları ise şöyledir; ”TEB Mıknatıs Kredi faiz oranları tüm tutar ve vadeler de yüzde 1,14 olarak piyasa ortalamasına göre uygun bir seviyede sunulmuş. TEB Mıknatıs Kredi dosya masrafı için herhangi bir kampanya avantajı yok; çekilen kredi tutarının binde 5’i olarak alınıyor. TEB Mıknatıs Kredi başvurusu yapmak için bir tür mini kredi özelliği olarak 12000 TL üst limiti ve 36 ay vade sınırına kadar imkan sunulmuş.”

TEB Mıknatıs Kredi’ye başvurabilmek için öncelikle asgari şartlara sahip olmanız ve kredi notunuzda aşırı düşmenin olmaması gerekir. TEB Mıknatıs Kredi başvurusu yapmak için banka şubesine gidip, nüfus cüzdanı, ikametgah adresi, gelirlerinizi belirleyen maaş bordrosu ve gelir belgeleri. Eğer serbest meslek sahibi iseniz vergi levhanızı, ticaret sicil gazetesi ve 3 yıllık bilançonuzu yanınızda getirmeniz yeterli olacaktır.

“TEB Mıknatıs Kredi, hem kredi ve hem kredi ve kartı borçlarınızı çekip çevirir, hem de tüm diğer nakit ihtiyaçlarınızı karşılar .”

Bir önceki yazımız olan Sıfır Araba Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde araba kredisi, araç kredisi nasıl alınır ve Sıfır Araba Kredisi Nasıl Alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ