TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Bir kredi kartına sahip olarak alışverişlerinizde bir çok imkandan faydalanabilirsiniz. Taksitli ödeme seçenekleri ve yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız puanlar. Bu avantajları TekstilBank kredi kartı ile de gerçekleştirebilirsiniz. TektilBank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi ile yapacağınız başvuruların son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

TekstilBank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için farklı yöntemler izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle bankanın telefon bankacılığı ile görüşmektir. TekstilBank telefon bankacılığı ile iletişime geçtiğinizde müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı başvurunuz hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca bankanın şubelerine giderek de kredi kartı başvurunuz hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kesin olarak bilgi almak istiyorsanız bankanın şubelerini tercih etmeniz önemlidir. Yapmanız gereken TekstilBank kredi kartı başvurusu yaptığınız şubeye gidip yetkili personel ile konuşmaktadır. Şubede sizin vatandaşlık numaranızdan gerekli incelemeler yapılarak kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında sizlere gerekli bilgiler verilecektir. Ayrıca eğer kredi kartı başvurunuz olumsuz olarak yanıtlanmışsa bunun kesin nedenini bankanın şubesinden öğrenebilirsiniz. Şubeden gelirinizden dolayı mı yoksa kredi notunuzun yetersiz olduğundan dolayımı onaylanmadığı hakkında kesin bilgi alabilirsiniz.

TekstilBank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminden sonra eğer kredi kartı başvurunuz olumlu olarak cevaplanmışsa kartınızın basım işlemleri gerçekleştirilecektir. Genel olarak kart basım işlemi ve sizlere ulaşması bir hafta ile on gün arasında değişiklik göstermektedir. Kredi kartını isterseniz kendi adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz de bankanın şubesine gelerek bankanın şubesinden teslim alabilirsiniz. Kredi kartınızı teslim aldıktan sonra alışveriş yapmaya başlamak için kartınızı açtırmalısınız. Kredi kartını açtırma işlemini ATM’lerden veya telefon bankacılığında gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem yapılırken kredi kartınızın şifresi de belirlenmektedir. Kredi kartı açma işlemleri sonrasında kredi kartınızı artık alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sorgulamaları 444 00 50 nolu telefondan yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Encard Nedir? başlıklı makalemizde Enpara.com hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ