Tekstilbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 18 Kasım 2015
  • 967 kez görüntülendi.

Tekstil bankın sunduğu hizmetlerde 7/24 faydalanıp sorunlarınızla ilgili destek alabileceğiniz çağrı merkezi üstün kaliteli hizmeti kesintisiz olarak sunmakta ve Tekstil bank müşterilerinin şubeye gitmeden işlem yapabilmelerinin mümkün hale getirmektedir.

Tekstil banka ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 00 50 olarak kayıtlıdır.Bireysel ya da kurumsal tüm müşteriler bu numara ile irtibata geçtikten sonra müşteri profillerine göre farklı bölümlerde bulunan  temsilciler tarafından karşılanarak hizmet almaları sağlanmaktadır. Tekstil bank çağrı merkezine  yurt dışından ulaşmak isteyen banka müşterilerinin ise 444 00 50 numaralı telefonu +90 212 444 00 50 olarak tuşlamaları gerekmektedir.

Tekstil bank telefon bankacılığından faydalanmak için telefon bankacılığında güvenliğinizi sağlamak üzere oluşturulan şifre bilgisine sahip olmanız gerekir. Bu şifreyi ise gene çağrı merkezini arayarak sesli yanıt sisteminde yer alan şifreler menüsünü tuşlayarak edinebilirsiniz.

Şube üzerinden yapılabilecek tüm işlemlerde destek veren Tekstil Bank müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcisinde bağlanmadan da hesaplarınız ile ilgili bilgi alabilir , kredi kartı bakiye ve borç bilgilerini sorgulayabilir ve gene sesli yanıt sistemi üzerinden size özel kart şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekstil bankın bankacılık işlemleri menüsünden ise  bankacılık işlemlerinin tamamı ile ilgili işlem yapılabilmektedir.Başka bankaya yapılan EFT yöntemli para transferleri , Tekstil Bank’ta bulunan bir başka hesaba gönderilebilecek havale yöntemli para transfeleri , hesap bilgileri öğrenme , iban sorgulama ,hesap kapatma ve açma işlemleri ile ilgili bilgi talebi gibi konularda destek alabilirsiniz.

Kampanyalar menüsü ise devam eden avantajlı kampanyaların size bildirileceği ve böylelikle süresi bitmeden yararlanmak üzere değerlendirme yapabileceğiniz önemli bir bilgi alanıdır.

Tekstil bankı diğer bankalardan ayıran en önemli özellik ise müşteri hizmetleri çağrı merkezi menüsünde  0 numarasını tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilme özelliğinizdir.Bu sayede işleminizi temsilci ile yapmak istiyorsanız sesli yanıt sisteminde vakit kaybetmeden müşteri temsilcisi ile görüşerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tekstil Bank müşteri hizmetlerini arama sabit telefonlar üzerinden tarifeye göre , cep telefonları üzerinden arandığında ise varsa hediye dakikalardan yoksa sabit yön arama ücreti olarak  tahsil edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankasından HGS Etiketi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde iş bankası hgs ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ