Vakıfbank Anında Kredi İle Dosya Masrafsız İnternetten Kredi Kampanyası

Vakıfbank’ın  maaş müşterilerine özel hazırladığı bu kampanya ürünü ile dosya masrafı ödemeden anında kredi başvurusu yapılabilmektedir. Eğer kişi  emekli veya memur ise bu krediden onlarda faydalanabilmektedirler. Bu krediye ait dosya masrafı olmamakla beraber kişinin isteğine bağlı olarak yapılacak olan hayat sigortası kredinin faiz oranlarını değiştirecektir. Bankaya ait kredi kullanımında sigortalı ve sigortasız kredi seçeneklerinden biri tercih edilerek ona göre bir ödeme planı ortaya çıkartılır.

Banka, müşterilerin bu krediden faydalanabilmeleri için mobil internet ve internet bankacılığı yoluyla başvuru yapmalarını sağlayarak gerekli altyapıyı oluşturmuştur. Bu kredi başvurusunun yapılabilmesi için ilgili başvuru seçeneklerinden biri kullanılarak istenen alanlar doldurulur ve bu şekilde başvuru gerçekleşir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile yapılacak olan kredi başvurusunda başvurularım sekmesinden ihtiyaç kredisi başvurusu seçilerek Vakıfbank’ın anında kredi başvurusu gerçekleştirilir.

Bu krediye başvuru için gerekli olan ön koşullar nelerdir?

Öncelikle maaşını Vakıfbank’tan alıyor olmak ilk şarttır ve bu maaşın alınma süresinin de en az altı ay olması gerekmektedir. Emekli ve memur kimseler için ise bu gibi şartlar bulunmamaktadır. Yukarıda bahsedilen ön koşul özel sektörde çalışan kişiler için geçerli olacaktır.

Kredi kullanımında geçerli olan diğer detaylar nelerdir?

Kredi kullanımı ile alakalı ortaya çıkabilecek olan her türlü aksaklık banka tarafından düşünülmüş bu gibi problemlerin banka şubeleri vasıtası ile halledilebilmesine olanak tanınmıştır .örneğin; kredi kullanımı sırasında erken kapama yapılması isteniyorsa, krediden cayma söz konusuysa ,rutin ödemeler ile ara ödemeler banka şubeleri vasıtası ile gerçekleştirilir. Kişiler kullandıkları kredilere ait imzaladıkları sözleşmelerin adreslerine postalanmasını talep edebilirler. Bu işlemi de yine banka şubesi veya çağrı merkezlerini arayarak yapabilirler.

Bu kredi için belirlenmiş faiz oranları ne şekildedir?

Bu kredi başvurusunda bulunacak olan müşteriler sigortalı ve sigortasız kredi seçeneklerinden birini tercih ederek kredi kullanımı yapabilirler. Sigortalı kredi başvurusunda bulunulup bu krediye ait indirimli faiz oranından yararlanılmak isteniyorsa bankada tanımlanmış  kredili mevduat hesabının olması ve hayat sigortasının yapılmış olması gerekmektedir. Bu sigorta tutarı krediyi kullanacak olan kişinin yaşına, kredinin vade ve miktarına göre değişiklik gösterecektir. Sigortalı kredi başvurusunun aylık faiz oranı %1.33’tür.sigortasız kredinin aylık faiz oranı ise %1.43 olup sigorta yapılmadığında kredi faiz oranı da artmaktadır .

Vakıfbank’ın internet ve mobil bankacılık uygulaması ile  anında yapılabilen kredi başvurusu ile kredi kullanımı daha kolay hale getirilmiştir. Sigortalı ve sigortasız kredi seçeneklerinden faydalanabilmek için bankada  maaş hesabının olması yada  emekli veya memur olmak gerekir. Bu krediye ait masraflar sigortalı kredi seçeneği tercih edildiğinde bulunmakta sigortasız kredi seçeneğinde yükselen faiz oranlarına yansıtılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hayvancılık kredisi 2016 şartları 0 Faizli Devlet Destekleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cami bilir dedi ki:

    Acil kredi lazim

BİR YORUM YAZ