Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf bank kamu bankası olmasına rağmen parmağınızın ucunda kredi sloganı ile bir çok alternatif kanal üzerinden kredi başvurularını almaktadır. Yapacağınız kredi başvuru sonuçlarının 5 dakikada başvuru sırasında belirttiğiniz cep telefonuna gelmesi kredi alma süreçlerinden kamu bankası avantajından yararlanırken zaman kazanmanıza da olanak tanıyor.

Aylık gelirini belgeleyebilen 18 yaş üstü her Türk vatandaşının başvurabileceği parmağınızın ucundaki kredi sistemine Cep telefonu, ATM, web sitesi ve elbette ki Vakıfbank şubeleri üzerinde  başvurmak oldukça basit.

 

http://vakifbank.com.tr/parmaginizin-ucundaki-kredi.aspx?pageID=774&Exc=532

linkinde yer alan hemen başvur butonu aracılığı ile 4 adımda tamamlayabileceğini kredi başvuru penceresinden Vakıfbank müşterisi olmadan kredi başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz. 24 saat boyunca yapılabilen kredi başvurusunun sonucu  saat kaç olursa olsun 5 dakika içinde cep telefonunuza iletiliyor.  Başvuru sonucunuzun olumlu olması halinde 10 günlük süre zarfında istediğiniz Vakıfbank şubesinde kredi kullanımınızı sağlayabilirsiniz.

Cep telefonu üzerinden SMS ile başvuru yapmakda Vakıfbank’ta oldukça kolay. Cep telefonunuzdan “TIK TC KİMLİK NUMARANIZ AYLIK GELİRİNİZ” formatında gireceğiniz bilgileri 5724 numaralı kredi kısa mesaj hattına göndermenizden sonra 5 dakika içinde sonucunuz gene kısa mesaj yolu ile size iletilecek.

Atm üzerinden ise kartınız olmasa dahi ana menüde bulunan Parmağınızın ucunda ATM botununa tıklayarak ekranda yönlendirmeleri izleyip gerekli olan bilgileri girmeniz halinde kredi başvuru işleminizi ATM üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.Üstelik günün 24 saati herhangi bir Vakıfbank ATM’sinden bu işlem yapılabilir.Eğer ATM başvurusu sırasında bazı bilgilerin hatalı grilmesi söz konusu ise ATM size gerekli bilgilendirmeleri anında yaparak kredi başvurunuzu düzgün bir şekilde bankaya iletmenize yardımcı oluyor.Başvuru sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta belgelenebilir gelirinizin gerçeği yansıtması ve iletişim kanallarınızı doğru belirtmeniz. Aksi takdirde 5 dakika içinde sonucun bildirildiği SMS tarafınıza ulaşmayacağından kredi işleminizle ilgili haberdar edilmeniz mümkün olmayacaktır.

 

Tüm bu kanallar üzerinde yapacağınız başvurunuz onaylanır ise en yakın Vakıfbank şubelerinden kredi kullanımınızı gelir belgenizi ve kimliğinizi sunarak gerçekleştirebilirsiniz. Size ne yakın ATM’nin nerede olduğu bilgisine ise http://vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=548&srch=ATM linki üzerinden ulaşmanız mümkün.Vakıf bankın 3 ayda bir geri ödeme yapacağınız esnek taksitlendirmeleri finansal durumunuza olumlu etki yapabileceğinden kredi kullanmadan önce Vakıfbank’ın faizlerini inceleyerek karar vermenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Ziraat Bankası Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ