Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye’nin en ayrıcalıklı bankalarından biri olan Vakıfbank, yeni dönemde de kredi kartlarıyla müşterilerine oldukça geniş bir profil sunuyor. Bu kredi kartları hem bireysel olarak hem de ticari olarak kullanılabilmektedir.  Özellikle Bankomat kredi kartları genlere, yetişkinlere ve yaşlılara özel içerikleriyle avantajlı alışverişler sağlıyor.

Vakıfbank’tan kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız en yakın Vakıfbank şubesine giderek istediğiniz kart için başvuru yapabilirsiniz. Eğer internet kullanan biriyseniz zaten bu başvuruları beş dakika içerisinde internet üzerinden yapabilir ve başvuru sonucunuzu aynı şekilde öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusun Öğrenmek İçin İzlenecek Yollar

 • Artık kredi kartı başvurularınızı kısa süre içerisinde Vakıfbank araçlığıyla öğrenebileceksiniz.
 • Başvurduktan sonra yaklaşık bir hafta kadar beklediyseniz size en yakın olan Vakıfbank şubesine uğrayarak, başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.
 • Sonuç açıklanmasa bile Vakıfbank da son durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için vatandaşlık numaranızı öğrenmeniz ve yetkililere bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Çalışan biriyseniz ya da evden çıkamıyorsanız telefon aracılığı ile kredi kartı sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
 • Telefon aracılığı ile kredi kartı sonucunuzu öğrenmek için öncelikle telefon bankacılığı kullanıyor olmalısınız. Bu şekilde kredi kartı başvuru öğrenme bölümünden sonucunuzu görebilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı kullananlar için ise Vakıfbank kredi kartı sonucu bölümü internet üzerinden kısa sürede açılmaktadır. Kısa sürede bilgi sahibi olmak için internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kullanmanız sizin için de pratik bir hareket olacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Sonucu Ne Kadar Sürede Belli Oluyor

 • Vakıfbank’tan kredi kartı başvurusu yaptıysanız yaklaşık olarak bir hafta sonra sonucu öğrenebilirsiniz.
 • Bu süreçten önce sonucu öğrenmek için çaba göstermenize gerek yoktur. Aktif sonuç alanlarını kullanıyorsanız, sonuç zaten ayağınıza gelecektir.
 • Vakıfbank internet ve telefon bankacılığını aktif olarak kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.
 • Kredi kartınızdan yaptığınız harcamaları ve çektiğiniz avansları bu yolla internet üzerinden görebilir ve internet bankacılığı ile para havalesi yapabilirsiniz.
 • Telefon bankacılığı numarası ‘’444 0 724’’ olduğundan yurt içinde ve yurt dışında çok kolay bir şekilde yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İng Bank Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ