Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

 

Vakıfbank’ın müşterilerine avantajlı bir alışveriş imkanı sunduğu World kartlar bireysel ve ticari olmak üzere tüm Vakıf Bank müşterilerine hitap eden geniş bir skalada bulunmaktadır. Vakıf Bank World Kart kredi kartı ile alışverişlerinizi bir avantaja dönüştürebilir, kazandığınız puanlar ile yeniden bedava alışveriş yapabilir ve üye iş yerlerine özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 

Tüm bu özelliklerden faydalanmak isteyen Vakıf Bank müşterileri Vakıf Bank World Kart başvurusunu gerçekleştirdikten sonra onay durumu ile ilgili hızlıca bilgi sahibi olmak istemektedirler. Kredi kartı başvurularında red ya da onay durumu ile ilgili bilgi kısa süre içinde müşterilerin cep telefonlarına iletilmektedir.Ancak kişinin telefonu bankalardan gönderilen bilgilendirme mesajlarına kapalı durumda ise bu mesajın zaman zaman ulaşmaması söz konusu olabiliyor.Bu durumda Vakıf bank kartınızın onay alıp almadığını öğrenmek için ,Vakıf Bank’ın sunduğu diğer sorgulama kanallarından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Başvurusu Sonucunu Öğrenmek İçin Tıklayın

vakıfbank

Vakıf Bank kredi kartı başvurunuzu yapmadan önce Vakıf Bank müşterisi iseniz başvuru durumunuzu internet bankacılığına girerek sorgulamanız mümkün.İnternet bankacılığı kullanıcı adı  şifre bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra kredi kartı işlemlerin menüsünden kredi kartı bilgileri alanına tıkladığınızda onay almış bir kredi kartınız varsa bu sayfada görüntülenebilecektir.

Telefon bankacılığında ise sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı işlemleri menüsünü sorguladığınızdan kredi kartı başvuru akıbeti menüsü üzerinden başvuru durumunuzun detay bilgilerini öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Onaylanan bir kredi kartınız varsa bu kredi kartının gönderim akışları , limit bilgileri ne zaman elinize ulaşacağı gibi çok detaylı bilgileri telefon bankacılığı menüsünden sorgulayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu şube kanalı ile bankaya ilettiyseniz diğer kanallardan başvuru takibi yapabileceğiniz gibi aynı gün içinde şubede görüştüğünüz temsilci ile irtibata geçerek başvuru durumunuzla ilgili bilgi almanız mümkün olmaktadır.Sisteme girilen bilgiler Vakıf Bank’ın merkezinden onay ya da red alsa dahi bu işlemler banka şubelerinde bulunan temsilcilerin ekranlarına anında yansıdığı için bilgileri temsilcilerden de alabilmeniz mümkündür.

Kredi kartı başvuru süreçlerinde sıkıntı yaşamamak adına başvuru yaparken belirttiğiniz telefon numaranızın güncel ve banka bilgilendirme mesajlarını almak üzere servis sağlayan GSM firmasından izinli olduğunun kontrolünü yapmanız zaman kaybının önüne geçerek başvuru sonucunuzun cep telefonunuza iletilmesini sağlayacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde asyakart basvurusu ve bankasya kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah kaya dedi ki:

    Kiredi karti sonucun hala sonuc gelmedi

BİR YORUM YAZ