Vakıfbank kredi kartı yıllık ücreti ne kadar?

Vakıfbank kamu bankaları arasında bireysel bankacılık hizmetleri bakımından öne çıkan bir bankadır.Banka,diğer bankacılık hizmetlerinin yanısıra kredi kartları ve bu kartların daha donanımlı hale getirilmesi gibi hizmetleri  yerine getirmektedir. Bankanın kredi kartları incelendiğinde kartlara yönelik pekçok kampanya ve üye işyerinde geçerli olabilme özelliğinin olduğu göze çarpmaktadır.

Vakıfbank worldcard yıllık aidatı ne kadar?

Bu kredi kartını kullanan banka müşterisi 250.000’den fazla işyerinde alışveriş yapabilme imkanına sahip olacaklar. Yapılan her on liralık alışverişte kazanılan 1 puan daha sonra harcanabilir. Worldcard klasik sahipleri kart kullanımı karşılığında 64 TL. Ek kart kullanım ücreti karşılığında ise 28 TL. Kullanım bedeli ödemektedirler.

Vakıfbank platinium kartın yıllık aidatları ne kadardır?

Bu kart diğer kart gibi 250.000 ‘e yakın üye işyerinde alışveriş yapabilme imkanı olan bir karttır. Her on liralık alışveriş karşılığında kazanılan bir liralar ile üye işyerlerinden alışveriş yapabilme imkanı olabilmektedir. Bu kart kullanıcıları 90 lira yıllık kart aidatı ile 45 lira ek kart ücreti ödemektedir.

Bankaya ait diğer kredi kartlarının yıllık aidatları ne kadar?

MİLPLUS KART ÜCRETİ(ASIL KART) 89.00 TL        
MILPLUS KART ÜCRETİ (EK KART) 44.00 TL        
MİLPLUS PLATINUM KART ÜCRETİ (Asıl Kart) 119.00 TL        
MİLPLUS PLATINUM KART ÜCRETİ (Ek Kart) 59.00 TL        
Classic Kart Ücreti (Asıl Kart) 69.00 TL        
Gold Kart Ücreti (Asıl Kart) 85.00 TL        
Platinum Kart Ücreti (Asıl Kart) 99.00 TL        

Yukarıda sayılan kredi kartlarının dışında öğretmen card, kamu-sen card, şişli card üsküdar card, tercih card gibi kartlar için yıllık kart aidatı ödenmemektedir. Bu durum bu kart grubunda yer alan ek kartlar için de geçerli olup ücret talep edilmemektedir.

 

Bir önceki yazımız olan İng Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gürcan gül dedi ki:

    emekli maaşımı vakıfbanktan alıyoarum.bir kısım ödemelerim otamtik ödeme sistemi ile bankanızca yapılmaktadır,buna rağmen tarafımdan yıllık kart aidatı istenmektedir.1983 tarihinden beri emekli maaşımı aldığım bankanızın bu tutumunu beğenmedim.

BİR YORUM YAZ