Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, müşteri numaranız, kart numaranız veya TC kimlik numaranızı kullanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alan kodu kullanmadan 0850 222 0 724 numarasıyla VakıfBank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, şifre işlemleri, para transferleri, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, döviz işlemleri ve internet teknik yardımını kullanabilirsiniz.

Emeklilere özel olarak hazırlanan bölümle VakıfBank’tan emekli maaşı alan müşteriler, tek bir tuşlamayla (7’ye basarak) Müşteri temsilcilerine ulaşabilirler.

2’yi tuşlayarak Kredi Kartı İşlemleri menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu menüyü kullanarak kredi kartı ödemesi yapabilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, kredi kartı borç bilgilerinin e-mail ya da faks yoluyla gönderilmesini isteyebilir, yine son kesilen ekstrenin bilgilerini ve dönem içi işlemlerini e-mail ya da faks yoluyla isteyebilir, kredi kartınızda limit değişikliği yapabilir, Asistans ve Milplus işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı başvurusu yapabilir ve bu başvurunun durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu menüden Üye İşyeri İşlemlerine de ulaşabilirsiniz.

3’ü tuşlayarak Bankacılık İşlemleri menüsüne erişebilirsiniz. Bu menüyle hesap bakiyenizi öğrenebilir (döviz ya da TL cinsinden), hesap hareketlerinizin faks ya da e-postayla gönderilmesini isteyebilir, son 30 güne ait hesap hareketlerini e-mail ya da faksla gönderilmesini isteyebilir, ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir(Tanımlı fatura ödeme, fatura bilgisi, cep TL yükleme, bağış ödemeleri, TSK Güçlendirme Vakfı ödemesi,Darülaceze Vakfı ödemesi), yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yatırım fonu alıp satabilir, döviz alım satımı gerçekleştirebilir ve kur bilgilerini öğrenebilir, kredi başvurusu yapabilir, IBAN No öğrenebilirsiniz.

4’ü tuşlayarak ise Şifre ve Kampanya Bilgilerini öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ve kredi başvurusu gerçekleştirebilir, Kredi kartı ve Bankomat Kart şifre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet ve Telefon bankacılığı için şifre işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde yapı kredisi telefon ve yapıkredi müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ