Vakıfbank Sonbahar Kredisi Nedir?

İnsanlar kredi ihtiyaçlarını bankalardan karşılarken özel bankalar da yaptıkları kampanyalar ile birlikte insanları kendilerine çekmeyi amaçlıyor. Vakıfbank da bu bankalar arasında yer alırken sonbahara özel başlattığı kampanya ile birlikte çok sayıda kişiye kredi imkânı sunuyor. Birçok kişinin kredi için Vakıfbank’ı tercih etmesi de diğer insanlarda sonbahar kredisi kampanyası hakkında merak uyanmasına sebep oluyor. İnternet üzerinden Vakıfbank sonbahar kredisi nedir sorusunun cevabını arayan kişiler son derece uygun düzeylerde faiz oranları sunan ve bunun yanında üst limiti de oldukça yüksek bir kredi ile karşılaşıyorlar. Bu aşamada herkes başvuruları kolaylıkla yapabilirken bunun sonrasında bankanın vereceği cevabı beklemeye başlıyor.

Vakıfbank Sonbahar Kredisinin Şartları Nelerdir?

Vakıfbank tarafından sunulan bu kredi kapsamında kişiler 1.000 TL ile 90.000 TL arasında değişen miktarlarda kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Bu doğrultuda 2 farklı faiz seçeneği bulunurken birisinde faiz oranı aylık olarak 1,29 olarak belirleniyor. Bu kredi seçeneğinde herhangi bir kredi tahsis ücreti talep edilmiyor. Bu kredilerini kişiler 3 ay ile 48 ay arasında değişen taksit sayılarında geri ödeyebiliyorlar. Eğer genel faiz oranını 1,24 oranına çekmek isteyen kişiler varsa bununu için %0,5 kredi tahsis ücreti ödemeleri gerekiyor. Aldıkları kredi miktarlarına göre bu bedel hesaplanırken toplamda hangi seçeneğin daha doğru olduğu belirleniyor. Sonrasında gerekli belgelerin toplanması ile birlikte başvurular yapılıyor.

Vakıfbank Sonbahar Kredisine Nasıl Başvurulur?

Bankaların tüm başvuru seçeneklerinde olduğu gibi kişiler banka şubelerine giderek başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Bunun yanı sıra bankanın resmi internet sitesinden başvuru için özel bir form bulunuyor. Bu formu dolduran kişiler de bankaya başvurularını gerçekleştirmiş oluyorlar. Telefonlarından başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler büyük harflerle KREDİ yazdıktan sonra virgül bırakarak T.C. kimlik numaralarını yazıyorlar. Ardından bir virgül daha konularak aylık gelirleri yazılıyor ve 5724’e kısa mesaj olarak gönderiliyor. Bu şekilde başvuru işlemleri gerçekleştirilebilirken en kısa sürede mesaj ile birlikte bankadan geri dönüş sağlanıyor. Bu başvuru seçeneklerinde ön onay alınabilirken sonrasında kişilerin tekrar bankaya gitmesi ve kredisinin kesin onayını alması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Banka Kredi Hesabınızdan Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kredi, Kredi çekme ve kredi kullanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ