Wings Borç ve Limit Sorgulama

Akbank kredi kartı olan Wings kredi kartınızın borç ve limit bilgilerini kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Wings borç sorgulama ve Wings limit sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Wings Borç Sorgulama

Sahip olduğunuz Wings kartınızın borç bilgilerini Akbank şubelerinden, telefon bankacılığından ve internet bankacılığından öğrenebilirsiniz.

Wings borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için bankanın şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Banka şubesinde yetkili personel gerekli incelemeleri yaparak sizlere kredi kartınızın borç bilgilerini sunacaktır. Ayrıca kredi kartınızın geçmiş borç bilgilerini ve güncel toplam borcunuzu bankanın şubesinden öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz gibi ekstrenizi çıktı da alabilirsiniz.

Borç sorgulama işleminizi ayrıca telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 arayarak müşteri temsilcisine bağlanmadan borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca borçlarınız hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcisine bağlanmanızda mümkün.

Bir diğer yol ise Wings borç sorgulama işlemini internet bankacılığı üzerinden yapmaktır. İnternet bankacılığına giriş yaptığınızda kredi kartınız ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda güncel borçlarınız öğrenebileceğiniz gibi geçmişe ait borç bilgilerini de sorgulayabilirsiniz.

Wings limit sorgulama

Wings limit sorgulama borç sorgulama gibi şubelerden telefon bankacılığından ve internet bankacılığından gerçekleştirilebilmektedir. Bankanın şubesine gittiğinizde yetkili personel sizlere kredi kartınızın güncel limiti hakkında bilgi verecektir. Bu bilgilerle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Limit bilgilerinizi ayrıca hızlı bir şekilde öğrenebilmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden limit bilgilerinizi sorgulamak için internet bankacılığına giriş yapmanız yeterlidir. Kredi kartı bölümünden kredi kartınız ile ilgili limit bilgilerine ulaşabilirsiniz. Wings limit sorgulama işlemini ayrıca telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirmeniz mümkünüdür. Yapmanız gereken telefon bankacılığına bağlanarak gerekli tuşlamaları yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi World Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde Yapı Kredi World borç sorgulama ve Yapı Kredi World limit sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ