World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı kredi bankası acil nakit paraya ihtiyaç duyulduğunda banka müşterisinin istifade edebilmesi için World card ile nakit çekim yapabilme ve kullanılan bu miktarı taksitler halinde ödeme imkanı tanımaktadır. Taksitli nakit avans kampanyası dahilinde çekilecek olan tutar Yapı Kredi Şubeleri’nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Mobil Şube’den ve Yapı Kredi ATM’lerinden alınabilmektedir

Worldcard ile çekilecek olan nakit avans 5 ila 9 ay arasında değişen taksitler ve faiz oranları il belirlenip geri ödemesi yapılır. Banka müşterisinin kaç taksitle ödeme yapacağı ve taksit tutarı müşteriye verilecek ödeme planı ile belirlenmektedir. İnternet şubesinden yapılacak nakit avans işlemini kart işlemlerim butonundan veya bankanın telefon bankacılığı numarası olan 444 0 444 numarasını arayarakta   nakit avans işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard ile eft ve havale işlemleri yapılabilir mi?

Worldcard ile eft ve havale işlemleri yapılabilmekte ve bu işlemler dolayısıyla da ücret alınmamaktadır. Yalnız kredi kartı ile yapılan havale ve eft işlemleri için nakit avans ücreti alınmakta, taksitle yapılan eft ve havale işlemlerinde taksitli nakit çekim ücreti alınmamaktadır.

Taksitli avans kullanımı örnekle nasıl açıklanabilir?

Örneğin ; 1000 TL’lik kullanım  için 9 ay vade seçimi ile toplam maliyeti 1110 TL’ye gelecek ve aylık taksit ödemesi 123 TL olacaktır.

Başka bir örnekte,5000 TL’nin  9 ay vade ile kullanımında toplam kullanım maliyeti 5550 TL olacak ve  aylık taksit miktarı da 615 TL olacaktır.

Bu kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek hiçbir masraf kalemi yoktur. Yalnız daha önceden kredi kartı kullanımına bağlı olarak yapılan aylık ödemelerin asgari tutar üzerinden bir yıl içinde 3 kez yapılması olumsuzluk teşkil edecek ve taksitli nakit avans kullanımının önünde engel oluşturacaktır. Bu durum kanunen taksitli kullanımlar için getirilmiş sınırlandırmadır.

Taksitli nakit avans kampanyası worldcard ile nakit çekim yapabilme ve bunu taksitlerle ödeme imkanı getiren bir uygulamadır. Nakit çekim için bir kaç yol belirlenmiş banka müşterisi bunlardan dilediğine başvurarak kullanım yapmayı düşündüğü miktarı çekebilecektir. Yine çekilecek olan tutarın geri ödemesi için minimum ve maksimum süreler belirlenmiş müşterinin isteği doğrultusunda bu aralıklarda gerçekleşecek ödemeler taksitler halinde yapılabilecektir

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Cebe Havale (ATM’den nasıl yapılır – internetten nasıl yapılır- telefondan nasıl yapılır) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ