Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası Türkiye’nin ilk özel bankası olarak bilinir. Kuruluş amacı konut kredisi vererek vatandaşların kolay bir şekilde ev sahibi olmalarını sağlamaktır. Banka 1944 yılında hizmete açılmıştır. Yapı Kredi bankası uygun koşullarda müşterilerine farklı türlerde birçok kredi imkânı sunmaktadır. Tüm bunlardan faydalanmak için yapmanız gereken bankanın müşterisi olmak ve daha sonra ihtiyacınız olan krediyi belirlemek olacaktır. Yapı Kredi Bankası müşterilerine bu konuda yardımcı olarak birçok seçenek ile birlikte kolaylık sağlamaktadır. Bankadan ne kadar kredi alabileceğinizi, ödeme koşullarını öğrenmek için bankanın resmi internet sayfasına giriş yaparak Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama sekmesine tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Bireysel Müşteri Kredileri

Yapı Kredi Bankası bireysel müşterileri için üç farklı kredi vermektedir. Bunlar Ferdi Kredi, Konut Kredisi ve Taşıt Kredisidir. Kredi hesaplarken öncelikle hangi kredi türünü almak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra seçtiğiniz kredi türüne göre banka size farklı kampanyalar sunmaktadır. Ferdi Kredi için Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası, konut kredisi için ise konut kredisi kampanyası gibi seçenekler site içerisinde mevcuttur. Daha sonra ödemek istediğiniz vadeyi seçmeniz gerekir. Her kredi ve kampanya türünün vadesi kendisine göre değişim göstermektedir. Daha sonra kredi tutarını yazarak alabileceğiniz kredi miktarını hesaplayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Ticari Müşteri Kredileri

Yapı Kredi Bankası ticari müşterileri için 2 tip kredi vermektedir. Bunlar taşıt kredisi ve ticari kredidir. Yine yararlanmak istediğiniz kampanyayı, ödemek istediğiniz vadeyi ve almak istediğiniz kredi miktarını girerek alabileceğiniz krediyi hesaplayabilirsiniz. Ayrıca burada aylık olarak yapacağınız ödeme, ödeyeceğiniz faiz oranı ve ödeme planı size ayrıntılı olarak sunulmaktadır.

Yapı Kredi İletişim Bilgileri

Yapı Kredi Bankasına Çağrı Merkezi üzerinden 7/ 24 ulaşabilirsiniz. Banka çağrı merkezi numarası 444 0 444 ve müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 444 numarasıdır. Türkiye’nin her yerinden bu numaralar ile banka ile iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz. Krediye dair merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz birçok bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak yetkili birim aracılığı ile de eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi, Vakıfbank ve Vakıfbank Kredi Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ