Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Yapı Kredi Bank bireysel kredi konusunda müşterilerine pek çok alt dalda hizmet veriyor.Bunlar; Bayrama Özel kredi, Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz kredi, Düşük Faizli ve Komisyonlu İhtiyaç kredisi, Kamuya Maaşın 15 katına kadar kredi, Maaş Müşterilerine Özel kredi, Nazar Boncuklu Masrafsız kredi, Banka sektöründe çalışınlar için Bankacının kredisi, Alışveriş kredisi, Eğitim kredisi, Evlilik kredisi, Tatil kredisi, Maaşını Yapı Kredi’den alan emekli müşterilere özel ihtiyaç kredisi.Bunun haricinde taşıt kredisi,motorsiklet kredisi,tekne kredisi ve konut kredisi seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi bayrama özel kredisini 5000 lira olarak 24 ay vadeyle %1,44 aylık faiz oranıyla 25 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek yılllık %21,29 toplam maliyet oranıyla aylık 256,28  TL taksitle ödeyebilir ya da 10000 ve 15000 TL 36 ay vade ile aylık %1,41 faiz oranıyla 50 ve 75 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek %20,69 yıllık toplam maliyet oranıyla aylık 373,19 TL ve 559,78 TL taksitle ödeyebilirsiniz. Kredi tutarı ve kullanım kanallarına göre faiz oranları ve kredi başvuru limiti değişmektedir.

Mobil şube veya internet şubesinden başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapabilir,krediniz onaylandığında şubeye gitmenize gerek kalmadan hafta sonu olsa dahi hesabınıza geçecektir. En az 1000 en fazla 10 000 TL için başvuru yapabilirsiniz. 24 ay vadeli %1,47 faiz oranıyla, 36 ay vadeli %1,44 faiz oranıyla 5000-15000 TL kredilerde 25-75 TL arası kredi tahsis ücretiyle bu krediden faydalanabilirsiniz.

Eğitim harcamalarınız için 50.000 TL ve 36 ay vadeye kadar eğitim kredisini kullanabilirsiniz.Dosya masrafsız ya da düşük faizli eğitim kredisi için en yakın şubelerden bilgi alabilirsiniz.Yurtiçi Eğitim için diğer belgelerin üstüne Öğrenci kayıt belgesi fotokopisi ve banka hesabının yer aldığı eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan bir belge ile başvurabilirsiniz.

Ayrıca diğer kampanyaları öğrenmek için Yapı Kredi’nin sitesini ziyaret edebilirsiniz.İstediğiniz kredi türünün vadesini, aylık taksitini, faizini, geri ödenecek toplam tutarını http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama.aspx linkinden hesaplayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde 4454, Yapı Kredi Bankası ve Yapı Kredi World Kart Başvuru ve Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ