Yapı kredi kredi kartı Yıllık ücreti

Yapı kredi bankası Türkiye’de kuruluşu gerçekleştirilen bankalar arasında aktif kaynakları bakımından 4.büyük bankasıdır. Kendisine belirlediği ve büyüme stratejilerine hız katacak çeşitli projelerin içinde yer almakta ve bunu yaparken sosyal sorumluluk tarafını da ihmal etmemektedir. Banka büyüme hedefleri içinde yer alan kredi kartı satışları ve bu kartların yıllık kullanımlarına ilişkin tahsil edilen aidatlar kartın özellikleri ve sunduğu hizmetlere göre farklılık arz etmektedir.

Kredi kartlarının günlük hayat içerisinde sunduğu avantaj, pratiklik ve likiditesi yüksek bir finansman aracı oluşu onu oldukça cazip hale getirerek toplumun her kesiminden insanın dikkatini çeker hale getirmektedir. Bankanın kredi kartı kullanımına yönelik olarak yıllık olarak talep ettiği aidat kartın  asıl kart veya  ek kart oluşuna göre farklılık arz etmektedir.

Yapı kredi asıl kart yıllık üyelik ücreti ne kadar?

World business card 125 TL
Worldcard 83 TL
World Gold 95 TL
World Platinum 107 TL
Crystal 435 TL
Play Kart 83 TL
Play Kart (Öğrenci)
Adios 110 TL
Adios Premium 160 TL
Taksitçi Kart 83 TL
Fenerbahçe Worldcard 83 TL
Fenerbahçe World Gold 95 TL
Fenerbahçe World Platinum 107 TL
Opet Worldcard 95 TL
World Eko
Koç Ailem Worldcard

Asıl kart kullanıcıları tabloda da görüldüğü gibi play kart (öğrenci)World eko, koç ailem ,worldcard gibi kredi kartları için yıllık üyelik aidatı ödememektedirler.

Yapı kredi ek kart yıllık üyelik ücreti ne kadar?

Opet Worldcard 47,5 TL
World Platinum 53,5 TL
World Gold 47,5 TL
Worldcard 41,5 TL
Taksitçi Kart 41,5 TL
Play Kart 41,5 TL
Koç Ailem Worldcard
Crystal 130 TL
Adios Premium 80 TL
Adios 55 TL
World Eko

Benzeri durum ek kartlarda da sözkonusu olup koç ailem worldcard ve World eco gibi kredi kartları için yıllık  aidat ödemesi yapılmamaktadır.

Yapı kredi kredi kartları için talep edilen yıllık kart aidatları worldcard grubu, aidos grubu, taksitli kart grubu,crystal card grubu için farklı aidat uygulamaları yapılmakta yine kartın asıl kart oluşu veya ek kart oluşuna göre de farklı ücret politikaları belirlenmektedir. Bu durum tüm kamu ve özel bankaları için aynı şekilde gerçekleşmekte fakat kartla ilgili Özellikler her bankada aynı olmadığından bankaya ait kart ve aidatlar dikkatli incelenerek karar verilmelidir.

Bir önceki yazımız olan İng Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ