Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ziraat Bankası bir devlet bankasıdır. Türkiye’ de faaliyet gösteren 3 adet kamu bankası arasında yer almaktadır. 1863 yılında kurulmuş olan bu banka 2017 yılına kadar gelişmiş teknolojileri takip ederek bankacılık sektöründe ilkler arasında yer almıştır. Ziraat bankası her geçen gün başarılarına yeni başarılar katarak ilerlemeye devam etmektedir. Bu ilerleme sırasında daima en uzman ve alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Ziraat bankası banka müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla kredi de vermektedir. Ziraat bankası kredi hesaplama kolay bir şekilde ziraat bankasının internet sitesinden yapılabilmektedir. Ziraat Bankası banka müşterilerine 3 farklı türde kredi seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan ilki tüketici kredisi, diğeri taşıt kredisi sonuncusu ise konut kredisidir.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hesaplama

Tüketici kredisi almadan önce ne kadar alabileceğinizi hesaplamak istiyorsanız Ziraat Bankasının resmi internet sayfasından kredi hesaplama sekmesine giriş yapabilirsiniz. Öncelikle almak istediğiniz kredi türü için ilgili ekranda tüketici kredisini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra ödeme sıklığınızı ayda bir ya da üç ayda bir olarak seçebilirsiniz. Ardından almak istediğiniz kredi tutarı ne kadar ise ilgili bölüme TL cinsinde bu miktarı yazmanız gerekir. Ziraat bankası tüketici kredisi için 48 aya kadar vade vermektedir. Buradan da istediğiniz vade miktarını seçmeniz gerekir. Faiz oranı da ilgili bölüme yazıldıktan sonra hesapla butonuna tıklayarak alabileceğiniz tüketici kredisi miktarını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Taşıt kredisi hesaplamak için öncelikle almak istediğiniz kredi türünü seçmeniz gerekir. Ziraat Bankası bu alanda 4 farklı kredi vermektedir. Bunlar Taşıt Ürün Paketi, Taşıt Diğer Ürün Paketi, Taşıt Kredisi Kaskolu, Taşıt Kredisi Kaskosuz. Ödeme sıklığı olarak ayda bir ya da üç ayda bir seçenekleri yine aynı şekildedir. Daha sonra almak istediğiniz kredi tutarını, vadeyi ve faiz oranını girerek kredinizi hesaplayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası konut kredisi için birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Bunların arasında inşaat tamamlama kredisi, bireysel iş yeri kredisi, transfer konut kredisi gibi kredi türleri de bulunmaktadır. İhtiyacınız olan krediyi seçerek kredinizi hesaplayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde Yapı kredi, Yapı Kredi Bankası ve Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ