Ziraat Bankası Yerli Makine İmalat Destek Kredileri

Son zamanlarda en çok konuşulan konular arasına giren ve yerli makine üretimine destek amaçlı verilen yerli makine imalat destek kredisi hakkında sizlerin de az ya da çok bilgisi olabilir. Bende bu krediden yararlanmak istiyorum diyorsanız ve yerli üretime katkı sağlanmak istiyorsanız sizinde Ziraat bankasının verdiği yerli makine imalat destek kredisinden yararlanmanızı tavsiye ederim.  Öncelikle bu kredinin ne olduğuna dair bilgi vermek istiyorum. Daha sonra da kimlerin bu avantajlardan yararlanabileceğine göz atacağız.

Ziraat Bankası Yerli Makine İmalat Destek Kredisi Nedir?

Yerli üretim ülkelerin gelişmiş düzeylerini belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesidir. Türkiye de bulunan bazı bankalar yerli üretimin yaygınlaşması ve insanların yerli üretime destek verebilmesi için yeterli desteği bulabilmesi için harekete geçmiş ve üreticiye yönelik kredi planlamaları yapmıştır. Bu bankalardan biri de Ziraat bankasıdır. Ziraat bankasından alacağınız yerli makine ve imalat kredisiyle yerli üretime siz de katkı sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda belirtilen şartları taşımanız gerekiyor.

Ziraat Bankasından Yerli Makine İmalat Destek Kredisinde;

  • Öncelikle Türkiye de yerli makine imalatı yapan ve hala faaliyet gösteren bir firma olmanız gerekmektedir.
  • Size yakın olan bir Ziraat Bankası şubesine gidip kredi notunuza göre, bu krediyi almaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  • Ziraat bankasına gidemiyorsanız iletişim numarasını çevirerek yetkililerden bilgi edinebilirsiniz.
  • Yerli makine imalat destek kredisi bireysel değildir.
  • Bu krediyi alarak Türkiye de bulunan sıfır makineleri kredi imkânlarıyla satın alabilir, bu şekilde yerli makine kullanımına katkı sağlayabilirsiniz.
  • Ziraat bankasından işletme kredisi almanız durumunda 5 sene vade imkânından yararlanabilirsiniz.
  • Eğer yatırım kredisi alıyorsanız bu süreyi 10 sene olarak uzatmış olursunuz. Aynı zamanda size kazandırılan %20 faiz indirimlerinden yararlanma imkânınız olacaktır.

 

Hem kazanmaya hem de kazandırmaya siz de varsanız Ziraat bankası sizleri bekliyor. Yerlin malı yurdun malı diyorsanız internet üzerinden Ziraat bankası Yerli Makine İmalat Kredisi aslı buton üzerinden tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Alacağınız kredi ile yerli ve yeni makineleri hizmete sunabilirsiniz. Ben de varım diyorsanız bu projeye destek verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB Bankası Traktör Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ