Ziraat Bankası’ndan HGS Nasıl Alınır?

Hızlı Geçiş Sistemi kısaca HGS paralı otoyol ve köprülerde, üzerinde HGS tabelası yer alan gişelerden durmadan geçiş yapmanızı sağlamaktadır. Araçların ön camlarına monte edilen çipli yapışkanlar ya da kart tipi etiketler ile HGS gişelerinden geçiş yapabilirsiniz.

  Ziraat Bankası’ndan HGS Etiketi almak için Ziraat Bankası Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı ya da Vadesiz Mevduat Hesabı müşterisi olmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası’ndan HGS Etiketi almak için araç ruhsatının aslı ya da fotokopisi ile birlikte kimlik bilgileri gerekmektedir. Tüzel kişiler için ise araç ruhsatının aslı ya da fotokopisi, yetki belgesi, imza sirküleri gerekmektedir. HGS Etiketinde ki bakiye belirlenen limitin altına düştüğü zaman Otomatik Yükleme Talimatınız doğrultusunda etiketinize bakiye aktarımı yapılacaktır.

Ziraat Bankası şubelerinden KGS ve OGS etiketlerinde ki bakiyeler HGS Etiketine aktarılabilir.

HGS Etiketlerine ilk aktivasyon sırasında yüklenecek minimum bakiye tutarı 1.Sınıf araçlar için 30 TL 2.Sınıf araçlar için 37,5 TL 3.Sınıf araçlar için 70 TL 4.Sınıf araçlar için 80 TL ve 5. Sınıf araçlar için 90 TL dir.

ZİRAAT BANKASI’NDA ÜCRETSİZ HGS KAMPANYASI

Ziraat Bankası kredi kartı ya da kredili mevduat hesabına otomatik ödeme talimatı veren müşterilere HGS Etiketi kampanya dönemi boyunca ücretsiz olarak verilmektedir. Kampanya boyunca bir müşteri maksimum 3 adet HGS Etiketini ücretsiz olarak alabilir. Bu kampanya 4 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ